Şirinevler Boyacı ekibi sizlere boya badana işlerinizde kaliteli işçiliği ve ekonomik fiyatlarla bizlerden temin edebilirsiniz. boya badana ustası ekibimizle sizlere en uygun fiyat garantisiyle en kaliteli hizmeti sunuyoruz

Deneyimli usta ekibimiz 1 günde Evinizin boya badana işini teslim ediyoruz. temiz ve titiz çalışan ustalarımız %100 müşteri memnuniyetiyle sizleriz hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Şirinevler boyacı

Şirinevler boyacı ustası ekibi olarak boya badana işleri bize vermeniz doğrultusunda, size en kaliteli ve titiz çalışmayı sunacağımızı garanti ederiz.

Bahçelievler Şirinevler Boya Badana Artık dert değil Evinizi boya badana mı yapacaksınız ama deneyimli ve profesyonel bir ustamı arıyorsunuz işte tam da burada ustalarımız sizi tüm bu dertlerden kurtarıyor hem temiz hem titiz hem de ekonomik hizmet sunarak yıllardan beri binlerce memnun müşteri referansına sahiptir,

Nasıl Çalışıyoruz Bizi Aradığınız bulunduğunuz adrese Renk Kartelaları ile Ücretsiz Keşif İşlemini Gerçekleştiriyoruz Siz istediğiniz boya markasını Dyo Filli boya Polisan veya Marshall markalarından su bazlı Tam silinebilir boyanızın markasını ve rengini seçiyorsunuz. Şirinevler Boyacı Ustası Biz ertesi güne hazırlık olsun diye duvar boyası tavan boyası & diğer malzemeleri alıyoruz,

Bahçelievler Şirinevler Boyacı Ekibimiz İşe Başlarken Öncelikle İşe Başlama saatimiz 8 30 ile 09 arasıdır ustalarımız belirtilen saatlerde adresini de hazır bulunur,

1 GÜNDE BOYA BADANA Mümkün Mü ? Evet Mümkün İyi bir organizasyon ve işin ehli ustalarla 1 günde ev ofis villa boya uygulama işlemini pürüzsüz hatasız uygulama işlemini gerçekleştiriyoruz, NOT : büyük ölçekte kabarma çatlama alçı işleri varsa boya badana uygulama işlemin 1 günde fazla sürer bilginize, keşiften sonra size kesin bilgi verilecektir.

Şirinevler boyacı Ekibi Nasıl Çalışır

1 GÜNDE boya için ilk aşama eviniz eşyalı ise eşyalarınız dikkatli bir şekilde bulundukları odada orta bir yere toplanır. üzerleri örtülür.

2 Aşama

Daha Sonra Evde bulunan tüm süpürgelikler bantlanır ve yerlere Mutfak Dolapları örtü ile kaplanır.

3 aşama

Duvardaki Tamirler İşi ehli 1 usta ile profesyonelce alçı uygulamasını yapılır

4 Aşama

Tavan Boyası hazırlayan diğer ustalarımız kartonpiyer ve tavanların 2 kat olmak kaydı ile Boyama işlemi yapar

5 Aşama

Tavan Boyama İşlemi bittikten yaklaşık 1_2 saat sonra ustalarımız Hazırladığı duvar boyasının ilk kat uygulama işlemine başlar yaklaşık olarak 2 saat sonra ikinci kat uygulaması yapılır.

6 Aşama

Duvar boyama uygulama işi bittikten sonra eşyalarınız Topladığımız gibi yine yerine yerleştiriyoruz evinizi size tertemiz size teslim ediyoruz

Bahçelievler Şirinevler Mah. Boya Badana Hizmeti

Bahçelievler Bahçelievler Şirinevler Boyacı Boya Badana Ekibine evinizi Boyatın hem paradan hem zamandan tasarruf edin artık Eskiden ustaların evinizi günlerce işgal etmelerine son veriyoruz su bazlı boyalar 1-2 saat aralığında kuruduğunda 1 günde uygulaması artık Mümkün evinizin büyüklüğü ne olursa olsun gerekirse 7-8 usta ile evinizi boyar 1 günde ter temiz size teslim ediyoruz.

Ücretsiz Keşif tam bilgi için bizi arayabilir veya tahmini bir Fiyat için video resim çekerek whatsapp’tan fiyat Alabilirsiniz.

Yada keşif talebinde bulunun aynı gün ve istediğiniz saate keşif işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

belki çok klasik olacak gerçekten de size bir telefon kadar yakınız 🙂 

Şirinevler Boyacı

Şirinevler  Boyacı Ustası ekiplerimiz İşe başlarken kesinlikle peşinat veya her hangi bir ücret talep etmiyoruz İş bitiminde önce beğeniyorsunuz sonra ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. biz bu işi yıllardır meslek edinmiş severek yapıyoruz.

Nasıl Bir 1 Günde Boya Yapıyorsunuz ?

İstanbul bahçelievler mahallesi Şirinevler Boyacı Ustası ekibimiz Öncelikle İşe Başlayacağımız gün belirtilen saate iş Başı Yapıyoruz ustalarımız Ev eşyalı ise tüm eşyaları bulundukları odada Dikkatli bir şekilde orta bir yere toplayıp çok iyi bir şekilde izole ediyor boya dökülmeleri toz kurumak için aynı şekilde yerleri süpürgelikleri maskeleme yaparak kurumuş oluyoruz. Ekibimizde bulunan ustalar her biri işin ehli ustalar olduğunda çok iyi bir şekilde organize olarak boya badana işlerini 1 günde bitirerek size teslim ediyoruz.

 

Boya Badana Fiyatları nedir?

Şirinevler Boya Badana hizmetimiz için fiyatlar, alan büyüklüğü, malzeme miktarı ve kalitesine göre değişmekte olduğu için Şirinevler Mah. Boya Badana için bizi İletişim Kısmında telefon Numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz.

Keşif Ücretli mi ?

Keşif Hizmetimi Ücretsizdir Bizi Aradığınızda en kısa sürede adresinizde yanında renk kartelaları ile Ücretsiz Keşif İşlemini gerçekleştiriyoruz.

Kullandığınız Boyalar Kaliteli mi ?

Evet Kullandığımız bilindik kaliteli boyalardır Dyo Filli Boya Marshall Polisan Juton ve Permolit boya markalarının yanı sira dilediğiniz herhangi başka marka  kullanabiliriz boya markası renk seçimi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yapıyoruz.

Ataşehir Boya Badana Ustası Kullandığınız Boyalar Silinebilir mi ?

Eskiden saten tiner bazlı silinebilir boyalar hem sağlık açısında hem de günlerce gitmeyen kokusu yüzünden artık tercih edilmiyor Alternatif olarak Günümüzde evlerde yüzde 99 su bazlı Silikonlu tam silinebilir boyalar kullanılmaktadır. su bazlı boyalar hem ekonomik hem de uygulama esasında çabuk kuruduğunda boya işlei daha kısa sürede teslim edilmektedir

Ataşehir Boyacı ustası ile En Ucuz Fiyatlar Bizde Nasıl mı ?

Bahçelievler Ataşehir boyacı hizmeti ile en ekonomik fiyatlar bizde çünkü boya badana işlerini kendimiz yapıyoruz ayrıca boya badana için kullanılacak malzemeleri toptan aldığımız için buda doğal olarak müşterilerimize yansıtıyoruz ortalama piyasanın  % 25  fiyata daha ekonomik boya badana yapıyoruz buda doğal olarak Hem ucuz hem kaliteli hizmeti almış olursunuz.

 

 

✅ Şirinevler Boyacı :
✅ 1 Günde Boya :